Bedna s páčidlem

Tradiční balení dárků

Zabalit dárek byla u nás vždy tradice. Koupený dárek skrýt do pěkného dárkového obalu, případně nějaké pěkné tašky, které dárkové prodejny mají zavěšené u pokladen. Velmi oblíbený zůstává také dárkový koš. Do proutěného košíku se vloží láhev alkoholu a zbylý prostor se obloží něčím slaným, případně sladkým a celý koš i s potravinami se zabalí do průhledné fólie.

 

Originální balení dárků


U nás také naleznete řešení se zabalením, ale toto řešení kromě vzhledu a originality dokáže oslavu oživit. Bedny s páčidlem jsou vyrobeny z pevné překližky a je elegantně doplněna dřevěnými latěmi. Bedna pro muže neprozrazuje, co se v ní ukrývá. Bednu můžete darovat otci, manželovi, frajerovi, dědečkovi, synovi ale i kolegovi, či šéfovi. Jednoduše, každému chlapovi. Na víku může mít oslavenec své jméno nebo věk. Jediné co je k ní přiloženo je páčidlo, takže pro oslavence je jasné, že bedna patří jemu a taky co ho s páčidlem čeká.

bedna s páčidlem a náplní


Po darování takového dárku přichází na řadu jeho otevírání a tehdy všichni, kdo jsou na oslavě jsou zvědaví jak to oslavenci s páčidlem půjde. Jestli to bude minuta, nebo půl hodiny. Zda to otevře z lehkostí, nebo celou bednu zničí. Snažíme se vyrábět bedny tak, aby se při otevírání moc nepoškodili, tak zůstane po oslavě pěkná vzpomínka a dárkový box zůstává pěknou dekoraci.

debna s páčidlom a alkoholom


To, co si v bedně najde, je na vašem výběru. V nabídce máme pivo, whisky, tvrdý alkohol, rum, víno i likér a k tomu vkládáme do bedny mnoho pochutin.

autor:ideabox

 

Bedna s páčidlem: vyberte kategorii