Bedna s páčidlem

Zabalit dárek byla u nás vždy tradice. Koupený dárek skrýt do pěkného dárkového obalu, případně nějaké pěkné tašky, které dárkové prodejny mají zavěšené u pokladen.

bedna s páčidlem a pivem Plzeň


U nás také naleznete řešení se zabalením, avšak toto řešení kromě vzhledu a originality dokáže oslavu oživit. Dřevěná bedna, která neprozrazuje, co se v ní ukrývá. Jediné co je k ní přiloženo je páčidlo, takže pro oslavence je jasné, co ho čeká.


Po darování takového dárku přichází na řadu jeho otevírání a tehdy všichni, kdo jsou na oslavě jsou zvědaví jak to oslavenci s páčidlem půjde. Jestli to bude minuta, nebo půl hodiny. Zda to otevře z lehkostí, nebo celou bednu zničí. Snažíme se vyrábět bedny tak, aby se při otevírání moc nepoškodili, tak zůstane po oslavě pěkná vzpomínka.

bedna s páčidlem a jim beam


To, co si v bedně najde, je na vašem výběru. V nabídce máme pivo, whisky, tvrdý alkohol i likér a k tomu vkládáme do bedny mnoho pochutin.

autor:ideabox

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení