Bedna pro chlapa

Dárků pro muže je plný internet a stejně plné obchody. Problém není nedostatek zboží, problémem je nedostatek nápadů. Muži už za ta léta dostali tolik dárků, že teď je těžké vybrat něco, co by je potěšilo a bylo dostatečně originální, aby si i po oslavě vzpomněli, jaký dárek vlastně dostali.

bedna s páčidlem a rumem Captain morgan

Box s páčidlem


Klasická oslava u nás probíhá už desetiletí stejně a rovněž základním dárkem pro oslavence je nějaká dobrá láhev. Co takhle zůstat věrný tradicím, ale vložit dárek do originálního obalu, který dobře vypadá. V dřevěné bedně, která je přibitá bude láhev dobře ukryta, takže na první pohled není jasné, co se skrývá uvnitř. K tomu je třeba pořádného chlapa, aby vzal páčidlo a s trochou síly a trochou šikovnosti se k dárku dostal. Pokud mu to půjde obtížněji, tak to vůbec nevadí, alespoň bude na oslavě trochu legrace.

 

Box s páčidlem - výběr


Co si chlap najde ve vnitřku boxu je jen na vás. Vybrat si můžete z beden s alkoholem, rumem, likérem, whisky, nebo z beden pro pivaře. Do nitra k vybranému aperitivu vložíme pochutiny, řádně přibijeme, přiložíme páčidlo a posíláme k vám. Vy nemáte už žádnou starost, jen podat oslavenci.

 

Dárkové bedny prázdné.


Pokud máte připravený jiný dárek než najdete v naší nabídce, ale chcete jej vložit do dárkové bedny, tak je možnost objednat si i prázdnou bednu, ke které vám přiložíme páčidlo, hřebíky a dovnitř vložíme dřevitou vlnu, která box vystele, dárek zpevní a ještě působí i esteticky výborně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení